Ludzie, którzy potrzebują wysokiej klasy sprzętu do obserwacji życia nocnego, ale także i służby mundurowe, czy myśliwi, którzy pragną mieć dobrą widoczność w słabych warunkach oświetleniowych powinni zainteresować się produktem, jakim jest noktowizor pulsar forward f155. Jest to dopracowany sprzęt, który jako pierwsze urządzenie posiada kompatybilność z lornetkami o obiektywach 42, 50 oraz 56 mm. Inżynierowie włożyli ogromny wkład w zaprojektowanie tego niezwykle udanego produktu, dzięki czemu wyróżnia się on na światowym rynku całą masą ulepszeń oraz nowości. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Najważniejsze cechy noktowizora pulsar forward f155

Model noktowizora, jakim jest pulsar forward f155 cechuje się 50 mm obiektywem o ogniskowej 50 mm, co pozwoliło na wydłużenie jego zasięgu do aż 450 metrów. Dzięki zastosowaniu prostego toru optycznego możliwe stało się obniżenie wysokości noktowizora, co z kolei uczyniło to urządzenie niezwykle ergonomicznym. Wyposażono go w nowoczesny sensor CMOS 1/3″, dzięki czemu posiada dużą czułość spektralną, a dokładniej 0,000015 mW/780 mm. Taki dobór parametrów nasadki noktowizyjnej przełożyło się na zwiększenie zasięgu oraz zapewnienie niskiego szumu obrazu, a także wyostrzenie detali obserwowanego celu. Nowoczesne technologie wykorzystane w tym sprzęcie pozwoliły na mniejsze zużycie baterii, bowiem czas działania wydłużył się aż do 9h.

Czy warto zakupić nakładkę noktowizyjną pulsar forward f155?

Na rynku nakładek noktowizyjnych zdecydowanie wyróżnia się noktowizor, jakim jest pulsar forward f155. Urządzenie to posiada akumulator litowo-jonowy z gniazdem microUSB użytym do zasilania z napięciem 5 V. Jest to niezwykle odporny na warunki zewnętrzne sprzęt, który dzięki stopniowi wodoodporności IPX7 pozwala na całkowite zanurzenie na krótką chwilę w wodzie bez żadnych obaw o uszkodzenie. Wbudowana sieć Wi-Fi pozwala noktowizorowi na komunikowanie się z innymi urządzeniami mobilnymi, a dzięki odpowiedniej aplikacji autorskiej, jaką jest Pulsar StramVision możliwe stało się oglądanie obrazu, sterowanie funkcjami nasadki, a także prowadzenie transmisji online. Jest to zatem zdecydowanie urządzenie godne polecenia, wobec którego nie można przejść zupełnie obojętnie.